Контакти

Подарували щастя бачити самотній бабусі

16 October 2021

В наш час, так важливо підтримувати один одного та робити добрі справи!

Історію Людмили Данилівни ми дізналися від БФ Let’s help. Вона вразила нас настільки, що ми запропонували зробити операцію з видалення катаракти жінці абсолютно безоплатно.

Старенька мешкає у геріатричному пансіонаті міста Богуслав. Все своє життя пані Людмила була справжньою трудягою і виконувала важку, зовсім не жіночу роботу. Більшу частину життя вона пропрацювала кочегаром на суконній фабриці. Цим вона підірвала собі здоров’я після чого не могла мати дітей. Чоловік Людмили рано помер і більше жодних родичів у жінки не залишилось. Лише село, власне господарство та добрі чуйні сусіди, які допомогли виявити це захворювання і почали пошуки допомоги у людей.

Так, Людмила Данилівна опинилася у нас в клініці. Оперувати пацієнтку взявся головний лікар мережі «Новий Зір» Георгій Якович Пархоменко3 жовтня бабусі провели обстеження, а вже наступного дня прооперували. 5 та 6 жовтня пацієнтці зробили контрольні огляди.

Людмила Данилівна хоч і важко ходить, адже ій вже майже 83 роки, проте набралася мужності і всі дні “вибігала”, адже хотіла БАЧИТИ!

І яким було її щастя, коли вона вийшла з операційної і сказала :”Я БАЧУ!”

І Людмила Данилівна, і представники фонду дуже дякують найкращому хірургу-офтальмологу Георгий Пархоменко за золоті руки та добре серце!

А ми в «Новий Зір» дуже раді, що маємо змогу допомагати та дарувати щастя бачити тим, хто позбавлений підтримки та опіки.

ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти