Подарували щастя бачити самотній бабусі

16 October 2021

В наш час, так важливо підтримувати один одного та робити добрі справи!

Історію Людмили Данилівни ми дізналися від БФ Let’s help. Вона вразила нас настільки, що ми запропонували зробити операцію з видалення катаракти жінці абсолютно безоплатно.

Старенька мешкає у геріатричному пансіонаті міста Богуслав. Все своє життя пані Людмила була справжньою трудягою і виконувала важку, зовсім не жіночу роботу. Більшу частину життя вона пропрацювала кочегаром на суконній фабриці. Цим вона підірвала собі здоров’я після чого не могла мати дітей. Чоловік Людмили рано помер і більше жодних родичів у жінки не залишилось. Лише село, власне господарство та добрі чуйні сусіди, які допомогли виявити це захворювання і почали пошуки допомоги у людей.

Так, Людмила Данилівна опинилася у нас в клініці. Оперувати пацієнтку взявся головний лікар мережі «Новий Зір» Георгій Якович Пархоменко3 жовтня бабусі провели обстеження, а вже наступного дня прооперували. 5 та 6 жовтня пацієнтці зробили контрольні огляди.

Людмила Данилівна хоч і важко ходить, адже ій вже майже 83 роки, проте набралася мужності і всі дні “вибігала”, адже хотіла БАЧИТИ!

І яким було її щастя, коли вона вийшла з операційної і сказала :”Я БАЧУ!”

І Людмила Данилівна, і представники фонду дуже дякують найкращому хірургу-офтальмологу Георгий Пархоменко за золоті руки та добре серце!

А ми в «Новий Зір» дуже раді, що маємо змогу допомагати та дарувати щастя бачити тим, хто позбавлений підтримки та опіки.

НОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІРНОВИЙ ЗІР