Контакти

Надали гуманітарну допомогу військовим і громадянам на звільнених територіях Харківщини

1 October 2022

Харківщина для нас — це особлива любов, адже там знаходиться філіал медичного центру «Новий Зір», наші пацієнти. Тому із звільненням регіону, ми перш за все прагнули допомогти людям, що пережили окупацію та військовим, які звільняють країну.

Наш Благодійний фонд «Побач Перемогу» спільно з громадською організацією “Набуток”, підготував та розвіз близько 8 тонн продуктових наборів за маршрутом: Балаклія, Ізюм, Катеринівка.

«Відчуття, коли заїжджаєш на звільнену територію – це як постапокаліпсис. Ніби ти потрапив на острів, де мешкають люди, які потерпіли корабельну аварію. Де гаряча вода – це особливий атрибут розкоші. Коли опиняєшся там, серце зупиняється на мить».

Звичайно, люди радіють, дякують за допомогу. Вона їм зараз конче необхідна, тому що дуже багато зруйнованих будинків та інфраструктурних об’єктів. Але особливий позитив викликають військові. Це просто заряд енергії та бадьорості. Ми везли на фронт капусту, яблука, борошно, консерви, чай. Все, що необхідно їм для харчування. Головні слова військових: «Якби не такі як ми, нічого вже давно не було».

Частину продуктів передали медсанбату, який знаходиться поруч із передовою і куди потрапляють поранені хлопці. Там вони лікуються і, звичайно, потребують харчування. Бійці дуже раді смаколикам, жартують, сміються. Завжди питають, як там у мирних містах і радіють, що люди можуть спокійно пити каву, навчатися, працювати. «Отже, не дарма все».

Благодійний Фонд «Побач Перемогу» готовий і далі підтримувати наших військових стільки скільки треба до нашої Перемоги.

ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти