Контакти

Як покращити зір швидко та без болю

6 May 2024
З усіх п'яти відчуттів зір — найважливіший та найпотужніший канал отримання інформації з навколишнього світу. Від якості зору напряму залежить працездатність будь-якої людини, її можливості в соціальній площині, впевненість у собі, та, насамперед, якість життя у самому широкому сенсі.

В більшості випадків погіршення зору впродовж останніх десятиріч лікарі пропонували та пропонують пацієнтам нехірургічні види лікування — спеціальні терапевтичні програми, різноманітні «гімнастики» очей, та найчастіше призначали (та призначають) носіння окулярів чи контактних лінз. Це все добре, але, на жаль не завжди дійсно допомагає повернути зір без оперативного втручання.

Сучасна медична наука винайшла велику кількість новітніх методів лікування хвороб, які ще 20-30 років тому здавалися невиліковними, або їх лікування було складним чи ризикованим для пацієнта. Не оминули технологічні прориви і таку галузь медичної сфери як офтальмологія, і сьогодні існує безліч технологій, які допомагають пацієнтам з хворобами, травмами очей чи вадами зору повністю відновити його та побачити світ навколо в усій його яскравості.

Одна з таких технологій — лазерне лікування зору, яке може не тільки відновити зір в повному обсязі, але й дуже часто дозволяє пацієнтам назавжди позбутися необхідності в окулярах та контактних лінзах. Окрім фантастичної ефективності цієї технології лікування очей великою перевагою метода є невисока вартість лазерної корекції зору.

ЛАЗЕРНА КОРЕКЦІЯ ЗОРУ: ВАШ КЛЮЧ ДО ІДЕАЛЬНОГО ЗОРУ

Лазерна корекція зору — це сучасна, ефективна та, що має не аби яке значення, абсолютно безболісна та безпечна офтальмологічна процедура, завдяки якій досягається не тільки відновлення, але й навіть покращення зорових функцій очей у порівнянні з попереднім станом.

Лазерна операція на очі є мікрохірургічним втручанням, яке здійснюється за допомогою спеціального медичного лазера безпосередньо на рогівці ока. Це робиться тому, що якість зору найчастіше страждає як раз із-за деформації рогівки, і для того, щоб повернути оку можливість бачити. Потрібні зміни форми деформованої рогівки таким чином, щоб у сітківці знову з’явилася можливість правильного і чіткого фокусування зображення задля подальшої передачі його на зоровий нерв.

Позитивний результат лікування та відсутність негативних наслідків хірургічного втручання критично залежить від якості налаштування медичного лазеру. В офтальмологічному центрі “Новий зір” калібрування медичного лазеру відбувається систематично. А налаштування лазеру відбувається перед виконанням кожної нової операції.

Ефективність мікрохірургічних операцій на очах за допомогою лазеру доведена мільйонами пацієнтів, які повернули собі зір «як у дитинстві» після років «ходіння у пітьмі». Тож долучайтеся, й нарешті роздивіться світ навколо в усіх його яскравих фарбах!

ПОРУШЕННЯ ЗОРУ, ЗА ЯКИХ НЕОБХІДНА ЛАЗЕРНА КОРЕКЦІЯ

Оперативне втручання, тобто операція на оці, буває необхідна у багатьох випадках, та може проводитися за двома видами хірургічної практики — за допомогою скальпелю та за допомогою лазеру.

Таке оперативне втручання, як лазерне лікування зору необхідне для відновлення та покращення якості зору у великій кількості випадків. Наприклад, коли форма кришталика була з якоїсь причини пошкоджена чи деформована, або зазнала пошкоджень рогівка, призначається лазерна операція на очі.

Якщо ви не маєте протипоказань (вони перелічені нижче у статті), відновлення зору за допомогою лазера гарантовано допоможе при різноманітних формах далекозорості, короткозорості, пресбіопії та астигматизму.

ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОЇ КОРЕКЦІЇ ПРИ ЛІКУВАННІ ЗОРУ

Технологія лазерного лікування порушень зору відрізняється масою переваг:

 • завдяки застосуванню анестезії (у вигляді крапель, ніяких ін’єкцій), лазерні процедури абсолютно безболісні;
 • в руках професіоналів технологія абсолютно безпечна та ніяк не може вам нашкодити;
 • для операції не треба лягати в лікарню, усі процедури проводяться амбулаторно;
 • лазерна корекція проводиться дуже швидко: операція триває максимум 15-20 хвилин;
 • повністю вилікувати зір можливо на будь-якій стадії розвитку патології, починаючи від появи перших ознак погіршення зору;
 • після проведення процедури рогівка дуже тривалий час зберігає форму та дарує вам чітке бачення довкола на довгі роки;
 • рівень якості зору гарантовано підіймається до показників, які були у вас до носіння окулярів або лінз;
 • після операції повноцінний зір відновлюється дуже швидко — максимум за тиждень.

Отже, лазерне лікування зору має цілу купу переваг — це цілком безпечно, абсолютно безболісно, максимально швидко та дуже зручно. Отож, якщо ви хочете повернути зір якомога швидше, приходьте у офтальмологічний центр “Новий Зір”, якщо, звісно, у вас немає відповідних протипоказань до проведення такого лікування.

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЛАЗЕРНОЇ КОРЕКЦІЇ

Лікування зору лазером може бути протипоказано з декількох причин:

 • сітківка пацієнта має патологічні особливості;
 • в пацієнта виявлена прогресуюча короткозорість;
 • пацієнт страждає хронічними захворюваннями очей;
 • пацієнт має цукровий діабет, рак, аутоімунні та інші серйозні загальні захворювання.

Також корекція зору не рекомендоване дітям до 18 років, вагітним жінкам, та матусям в період лактації.

Не ігноруйте наявність протипоказань, та обов’язково повідомте лікаря, якщо вони у вас є. Приховування їх наявності загрожує великим ризиком непередбачуваних ускладнень.

ЯК ПРОХОДИТЬ КОРЕКЦІЯ ЛАЗЕРОМ?

Із чого почати? Як проходить лазерна корекція? Що потрібно до і після?

Перший крок — це діагностика. На цьому етапі лікар-офтальмолог за допомогою спеціального обладнання проводить ретельне дослідження усього зорового апарату — рогівки, кришталика та очного дна, та ставить відповідний діагноз. На його основі й будуть проводитися усі необхідні лікувальні процедури. Правильна діагностика — запорука правильно обраного лікування, та, як наслідок, найважливіша умова повного зцілення зору. Тож переконайтеся, що діагноз поставив лікар, якому можна довіряти!

Другий етап — підготовка до операції. Як підготуватися до лазерної корекції в вашому конкретному випадку, вам розкажуть спеціалісти після проведення діагностики.

Третій етап — сама операція. Лазерне лікування зору одного ока займає не більше 15 хвилин, воно є абсолютно безболісним та безпечним.

Ну і четверта, остання фаза — післяопераційне відновлення. Повне відновлення тканин може займати до 6-7 днів, впродовж яких, в залежності від обраної методики лазерної корекції, може бути потрібно носити спеціальні захисні контактні лінзи.

ВИДИ ЛАЗЕРНОЇ КОРЕКЦІЇ ЗОРУ

На поточний момент у сучасній офтальмології найбільш розповсюдженими технологіями лікування очей є наступні види лазерної корекції зору:

Технологія LASIK

LASIK (лазерний кератомілез) — вид лазерної хірургії, при якому лікар за допомогою спеціального автоматизованого хірургічного приладу вирізає ультратонкий клапан з верхнього шару рогівки, відгинає його і дія лазера здійснюється вже на внутрішні шари рогівки. Після цього необхідне відновлення та загоєння тканин клапану, який лікар повертає на місце під кінець процедури. У результаті утворюється новий, міцний та надійний рогівковий шар, а до пацієнта повертається чіткий зір.

Технологія LASEK

LASEK (лазерний епітеліальний кератомілез) застосовується, якщо у пацієнта занадто пласка або тонка рогівка, що робить утворення клапана на її поверхні неможливим. Метод полягає в тому, що поверхневий шар рогівки зсувається в сторону. Далі вплив лазера відбувається в центральній частині зіниці і коригується імпульсами з комп’ютера, а після завершення – шар рогівки повертають на місце. Відновлювальний період становить від 5 до 6 діб та передбачає носіння спеціальної контактної лінзи.

«НОВИЙ ЗІР»: ЛАЗЕРНА КОРЕКЦІЯ ЗОРУ КИЇВ

Мережа офтальмологічних клінік «Новий Зір» пропонує великий спектр медичних послуг:

 • діагностика зору;
 • лікування катаракти;
 • лазерна корекція зору;
 • дитяча офтальмологія;
 • лікування сітківки ока;
 • лікування глаукоми;
 • блефаропластика;
 • апаратне лікування зору;
 • вітреоретинальна хірургія;
 • імплантація кератобіоімпланта.

Всі процедури від першого діагностичного огляду і до післяопераційного періоду проводять в тому числі лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук та професора.

ВИДИ ЛАЗЕРНОЇ КОРЕКЦІЇ ЗОРУ В ЦЕНТРІ «НОВИЙ ЗІР»

В мережі центрів офтальмології «Новий Зір» пацієнти отримують високоякісне лікування на кращому світовому обладнанні за найсучаснішими технологіями лазерної корекції зору.

Технологія SUPER LASIK THIN FLAP

Технологія SUPER LASIK THIN FLAP забезпечує максимально лагідну та безпечну дію на каркас рогівки під час формування клапану рогівки.

Методика дає змогу повернути та повністю відновити зір навіть тим пацієнтам, яким внаслідок деяких протипоказань (наприклад, дуже тонкої рогівки або високого ступеня міопії) не рекомендоване оперативне втручання.

Результати лікування зору за допомогою технології SUPER LASIK THIN FLAP — висока чіткість, яскравість та контрастність зору.

Технологія Femto LASIK

Femto LASIK — це лазерна корекція зору, яка виконується двома лазерами: фемтосекундним лазером, що формує лоскут рогівки, та ексімерним, завдяки застосуванню якого заживлення післяопераційне здійснюється значно швидше.

Виняткова точність фемтосекундного лазера дозволяє врахувати всі індивідуальні особливості рогівки та отримати ідеальні параметри клапану при його формуванні.

Безножова лазерна корекція Фемто-ЛАСІК проводиться повністю автоматизовано, що повністю виключає особистісний хірургічний фактор і дозволяє домогтися високих параметрів якості зору.

Технологія Contoura Vision

Технологія Contoura Vision дозволяє проводити комп’ютерне дослідження поверхні та шарів рогівки у 22 тис. точках, що дає максимально точну картину заломлення променів у кожній з них.

Завдяки знанню заломлення променів у кожній з них, будується 3-вимірна модель оптичної системи ока.

На основі моделі підбирається індивідуальний профіль лазерного впливу. Він підбирається таким чином, щоб з кожної ділянки рогівки промені сфокусувалися в точно заданій точці сітківки.

Технологія StreamLight

StreamLight — це унікальна безконтактна технологія лазерної коррекції зору, яка проводиться в один етап. Особливістю цієї технології є те, що процедура проводиться без використання  хірургичних інструментів та медичних розчинів.

Технологія відрізняється швидкістю проведення самої операції та коротким відновлювальним періодом.

Щоб дізнатися про технології лазерної корекції зору більше, та обрати, яка з них підходить в вашому випадку, зв’яжіться з менеджерами офтальмологічного центру «Новий Зір» та отримайте вичерпну інформацію з усіх питань.

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ ОЧЕЙ В ЦЕНТРАХ ОФТАЛЬМОЛОГІЇ «НОВИЙ ЗІР»

Мережа центрів лазерної корекції зору «Новий Зір» є одним з провідних закладів офтальмологічних послуг в Україні. У своїй діяльності ми поєднуємо величезний досвід визнаних фахівців світового рівня та передові технології в сфері лікування порушень зору.

Наші переваги:

 • Найсучасніше обладнання

Усі центри «Новий Зір» обладнані найсучаснішою медичною технікою на рівні провідних офтальмологічних клінік Європи та США. Технічний персонал вищої кваліфікації щоденно забезпечують професійну підтримку бездоганного технічного стану обладнання. Крокуючи в ногу з часом, спеціалісти мережі постійно впроваджують в роботі інноваційні методики. Усі медичні процедури декільцілком безпечні та абсолютно безболісні.

 • Найточніша діагностика

Найновіше, найточніше обладнання та високий професіональний рівень спеціалістів діагностичних відділень дозволяє проводити  найбільш повний та докладний комплекс обстеження ока, у тому числі ретельний огляд очного дна. Завдяки найглибиннішому обстеженню ми виявляємо всі порушення, встановлюємо точний діагноз і підбираємо максимально ефективну схему лікування для кожного пацієнта.

 • Високопрофесійний персонал

В центрах офтальмології і лазерної корекції «Новий Зір» ви гарантовано зможете не тільки відновити, але й покращити якість зору: у нас в тому числі проводять консультації та безпосередньо проводять усі операції лікарі вищої категорії та кандидати медичних наук.

 • 19 років досвіду

Історія заснування та розвитку медичних центрів «Новий Зір» починається в 2005 році. За роки самовідданої праці ми допомогли відновити зір понад 400 тис. пацієнтам (дані за кількістю медкарт). За цей час ми отримали понад 6 000 вдячних відгуків від пацієнтів на нашому сайті та на сторінках інших ресурсів.

 • Визнання світом

«Новий Зір» є референтним центром провідної американської компанії медичної техніки Alcon та клінічної бази кафедри офтальмології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

ЦІНА ЛАЗЕРНОЇ КОРЕКЦІЇ ЗОРУ У КИЄВІ

На таку затребувану послугу як лазерна корекція зору ціна складається в залежності від декількох факторів, серед яких особливості діагнозу, наявність ускладнюючих явищ, степінь пошкоджень зорового апарату тощо.

Наші спеціалісти піклуються про кожного пацієнта і підбирають лікування за принципом мінімального втручання, а наша цінова політика орієнтована на задоволення клієнта, що дозволяє нашим пацієнтам значно економити на кожному етапі лікування.

Отже, якщо вам необхідна лазерна операція на очі, ціна та умови лікування в офтальмологічному центрі «Новий Зір» — це оптимальний варіант.

Поверніть собі щастя бачити світ з офтальмологічним центром «Новий Зір», та почніть насолоджуватися життям!

Автор
манойло тетяна володимирівна
Заступник головного лікаря медичного центру Новий Зір (Київ). Офтальмохірург
До всіх новин
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти