Контакти
эксимерный лазер WAVELIGHT EX500 от Alcon

Віртуоз лазерної корекції зору: ексимерний лазер WAVELIGHT EX500 від Alcon

18 November 2019
Найшвидший лазер в медичних центрах "Новий Зір". Максимальна швидкість роботи, мінімальна тривалість процедури, чудовий результат корекції!

Коли мова йде про здоров’я, а особливо про здоров’я очей, найголовніше – це довіра, підкріплена часом і результатами лікування. Технологія WaveLight® за десятки років застосування зарекомендувала себе як надійна і перевірена методика в офтальмології. Вона дає можливість хірургу працювати з індивідуальною «картою» ока людини і, завдяки такій ювелірної точності, досягаються найкращі результати корекції зору.

Ексимерний лазер WaveLight® EX500, створений на базі технології WaveLight®, – один з найбільш досконалих пристроїв у світі рефракційної хірургії. Цей апарат ще на крок вперед наближає нас до ідеалу точності роботизованої корекції зору, яка зможе забезпечити найкращий результат лікування.

Чемпіон серед рефракційних лазерів

Якщо на планеті найшвидшою людиною є Усейн Болт, то в світі рефракційних лазерів, серед лідерів по швидкості і точності – ексимерний лазер WaveLight® EX500.
У новому пристрої втілені усі передові технологічні новинки, які роблять процедуру лазерної корекції зору для пацієнта максимально комфортною і безпечною.

Переваги ексимерного лазера WaveLight® EX500

Ferrari у світі лазерних установок

Робоча частота лазера – 500 Гц. На сьогоднішній день – це одна з найбільш високих швидкостей роботи рефракційного лазерного обладнання в світі. Середній час корекції становить 1,4 секунди на 1 діоптрію. Це істотно скорочує час процедури і забезпечує збереження тканин рогівки. Корекція на ЕХ500 не лише комфортна, але і більш безпечна для тканини ока.

Максимальна точність

У лазері WaveLight EX500 впроваджена система розпізнавання ока по малюнку райдужної оболонки, що забезпечує максимально точне виконання корекції. Це стало можливим завдяки найшвидшій системі стеження за рухом ока з частотою 1050 Гц, що за часом становить менше, ніж 3 мілісекунди. Для порівняння, це майже в двадцять разів швидше, ніж природні рухи очей.
Контроль положення ока під час проведення процедури здійснюється по краю рогівки, центру зіниці і райдужній оболонці. Все це дозволяє відстежувати найменші рухи ока і забезпечує максимальну точність проведення корекції зору.

Преміум сегмент за рівнем ефективності

Лазер WaveLight EX500 дозволяє зробити процедуру лазерної корекції зору максимально персоналізованою, тобто врахувати всі особливості структури ока кожної конкретної людини. Це дозволяє відновити не лише високу гостроту зору, але і його високу якість: чіткість, яскравість, контрастність.

Розширює межі корекції зору

Унікальність системи WaveLight EX500 не лише в її швидкості і точності, вона істотно розширює можливості проведення лазерної корекції. Тепер люди з високими ступенями короткозорості: до -14,0 D, далекозорості: до +6,0 D або гіперметропічному астигматизмі: від +0.25 до +6.0 D – теж отримали шанс змінити своє життя і почати добре бачити без окулярів і контактних лінз.

Покращена якість нічного зору

Ще один важливий момент, про який подбали розробники лазерної установки WaveLight EX500 – після операції знижується ймовірність появи в оці різних відблисків і ореолів в нічний час доби. Відмінний бонус для безпечного водіння вночі і в сутінках.

Таким чином, всі вказані переваги найновішого сучаного лазера WaveLight EX500, в кінцевому рахунку, складають формулу гарантовано високого результату лазерної корекції зору. І ця технологія вже довела свою ефективність в усьому світі.

Ексимерний лазер WaveLight® EX500 в медичному центрі Новий Зір

Ексимерний лазер WaveLight® EX500 можна використовувати як окремо, так і в комплексі з іншими високоточними апаратами від компанії Alcon. Це виключає помилки в процесі введення даних і дозволяє отримати чудові результати корекції зору.

https://www.myalcon.com/professional/refractive-surgery/wavelight-refractive-suite/wavelight-ex500-excimer-laser

ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ
Контакти