Контакты

Любов Мацюк

Любов Мацюк, Київ

Минув місяць з дня, коли мені проведено найкращим лікарем України, офтальмохірургом Пархоменко Георгій Яковичем дві операції з видалення катаракти на обох очах.

Лікарю, з високим рівнем теоретичних знань, великим практичним досвідом, в т.ч. міжнародної практики з питань в офтальмології , я довірилися повністю.
Мій випадок – відсутність зору, перезріла катаракта з набуханням.
Операція проводилася під відеоконтролем і записом ходу операції. Диск з відеозаписом моєї операції я отримала в операційній.
Імплантація мультифокальних лінз шляхом факоэмульсифікації на одному, фемто – на іншому з високою точністю протягом 5 хв. перевершила всі мої очікування.
Вау, вау, вау! В 70 років я з оновленим 100% зором в даль,на- близько і середньому рівні без окулярів, мій зір на рівні молодої здорової людини.
Вже на другий день я повернулася до свого повсякденого ритму життя.
Із спілкувань з друзями: сотні тисяч людей з різними діагнозами отримали кваліфіковану медичну допомогу в медичних центрах “Новий Зір”
Під керівництвом головного лікаря Георгія Пархоменко медичний центр працює на високому організаційному рівні з використанням найсучаснішого обладнання, з використанням новітніх технологій.
Все – від моменту диагностики до післеопераційного обслуговування на найвищому рівні і підпорядковано одній цілі – створення комфорту для пацієнтів.
Персонал мережі медичних центрів « Новий Зір» є високо- кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом, доброзичливі та коректні, вони разом з пацієнтами радіють кожному успіху.
Принцип роботи кожного- вся увага хворому, бережний підхід до пацієнта, миттєве реагування.
Діагностика, лікування, хірургія відповідають стандартам ЕС.
Рейтинг високої задоволеності клієнтів свідчить, що імідж мережі Медичних центрів «Новий зір» дуже високий.
Рідним і близьким, друзям і знайомим рекомендую медичні центри «Новий Зір», які є кращі серед кращих! Високопрофесійні!
Запевняю, тільки в цій мережі Ви отримаєте якісний зір, мій новий зір є тому доказ.
Повернення зору – це щастя життя.
Особлива подяка, тепер вже моєму лікарю, Пархоменко Георгію Яковичу!
Бажаю творчих успіхів колективу! Нагород! Ви заслуговуєте!

З повагою Мацюк Л.Д.

Ко всем отзывам
6000+
Позитивных отзывов
4.8
|
1864 отзывов
Хочешь оставить отзыв?
Оставить отзыв
СЧАСТЬЕ ВИДЕТЬ МИРСЧАСТЬЕ ВИДЕТЬ МИРСЧАСТЬЕ ВИДЕТЬ МИРСЧАСТЬЕ ВИДЕТЬ МИРСЧАСТЬЕ ВИДЕТЬ МИРСЧАСТЬЕ ВИДЕТЬ МИРСЧАСТЬЕ ВИДЕТЬ МИРСЧАСТЬЕ ВИДЕТЬ МИРСЧАСТЬЕ ВИДЕТЬ МИРСЧАСТЬЕ ВИДЕТЬ МИРСЧАСТЬЕ ВИДЕТЬ МИР
Контакты