Мій кабінет
:

Відгук після лікування “нічними” лінзами

Софійка

Що для дитини – бути незалежною від окулярів⁉
Це, перш за все, можливість вільно гратися, займатися спортом чи вчитися, не хвилюючися про те, що оправу можна поламати, а скло розбити.

Софійка, маленька пацієнтка центру Новий Зір у Черкасах, дуже зраділа, що нарешті може позбутися окулярів завдяки нічним контактним лінзам.

Дівчинці провели комплексну діагностику зору. Після чого головний лікар Новий Зір у Черкасах – офтальмолог Петровська Тетяна Олександрівна підібрала Софійці ортокератологічні (“нічні”) лінзи.

Дівчинка дуже дякує лікарям за можливість добре бачити без окулярів і лінз.

До всіх відгуків
Хочеш залишити відгук?
Оставить отзыв
6000+
Позитивних відгуків з верифікацією в Google
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ