Мій кабінет
:

Наталя, відгук про корекцію зору Lasik

Наталя

Наша пацієнтка Наталії з дитинства мала короткозорість. І вона завжди мріяла про те, щоб бачити добре без окулярів та контактних лінз. Особливо гостро це питання стало зараз, тому що Наташа працює в теплицях і через постійний пил контактні лінзи викликають сухість і подразнення. Нарешті, дівчина прийняла рішення і прийшла до нас до медичного центру Новий Зір, де лікарка вищої категорії, кандидат медичних наук Тетяна Манойло провела лазерну корекцію зору Femto LASIK. І вже сьогодні дівчина бачить на всі 100% і дуже рада, що зважилася на цей крок.

До всіх відгуків
Хочеш залишити відгук?
Оставить отзыв
6000+
Позитивних відгуків з верифікацією в Google
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ