Мій кабінет
:

Людмила Пікалова, відгук про лікування вторинної катаракти

Людмила Пікалова

У мене розвинулася вторинна катаракта. Вчора лікар Бакаєв Ігор Васильович зробив операцію та усунув проблему. Я, звісно, ​​дуже боялася, було страшно. Та Ігор Васильович сказав нічого не боятися. І справді було не боляче і не страшно. І сьогодні зір ідеальний. Все чудово. Я дуже задоволена. Дякую лікарю.

До всіх відгуків
Хочеш залишити відгук?
Оставить отзыв
6000+
Позитивних відгуків з верифікацією в Google
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ