Мій кабінет
:

Інна, відгук про лазерну корекцію

Інна

Інна з 18 років користувалася контактними лінзами. Це завдавало дівчині дискомфорту та незручності. Окуляри

не стали вирішенням проблеми, оскільки заважали активному способу життя.

Пацієнтка звернулася до нашого медичного центру за рекомендацією своїх подруг. У нас зробили лазерну корекцію зору Femto LASIK.

Сьогодні в Інни 100% зір, вона дуже задоволена і дякує нашим лікарям за професіоналізм

До всіх відгуків
Хочеш залишити відгук?
Оставить отзыв
6000+
Позитивних відгуків з верифікацією в Google
ЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТЩАСТЯ БАЧИТИ СВІТ